Bizden Haberler

"Dijitalpark Teknokent" Temel Atma Töreni

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile Türk Alman Üniversitesi'nin ortaklığında yapılacak Dijitalpark Teknokent'in temelini attı.

HABERİN DEVAMI

Ayder'in otopark sorunu çözülüyor

Rize'nin turizm merkezi olan Ayder Yaylası'nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında ilk önceliğin verildiği kapalı otopark inşaatında çalışmalar devam ediyor.

HABERİN DEVAMI

Cumhurbaşkanı
Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Ziyaretleri

Baba ocağı Güneysu ilçesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

HABERİN DEVAMI

İki Üniversitenin ortak
"Dijital Teknokent" Projesi Hayata Geçiyor

"Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk Alman Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi” ile ilgili karar Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

HABERİN DEVAMI

Zeytinburnu Beştelsiz Kentsel Dönüşüm Projesi'nde Çalışmalar Devam Ediyor

Emlak Konut GYO A.Ş. tarafından ihale edilen Zeytinburnu Beştelsiz Kentsel Dönüşüm Projesi'nin sözleşmesi, Turgut Müteahhitlik San. ve Tic. A.Ş. ile imzalandı.

HABERİN DEVAMI

Güneysu Eğitim Külliyesi Projesi'nde Çalışmalar Devam Ediyor

Yapımına 2019 yılında başlanan ve 14.000 m2 alanda inşaatı devam eden Güneysu Eğitim Külliyesi'nin inşaat çalışmalarının 2021 yılında tamamlanması amaçlanıyor.

HABERİN DEVAMI

Cumurbaşkanı Erdoğan
Güneysu Konakları'nı ziyaret etti

Baba ocağı Güneysu ilçesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, "Güneysu Konakları"nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

HABERİN DEVAMI

Şehit Altuğ Verdi'yi Saygıyla Anıyoruz

11.12.2018 tarihinde makamında uğradığı saldırı sonucu şehit olan Rize İl Emniyet Müdürümüz Merhum Altuğ VERDİ'yi saygıyla anıyoruz.

HABERİN DEVAMI

Kıymetli Devlet Büyüklerimiz ile...

Turgut Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim TURGUT kıymetli devlet büyüklerimizle...

HABERİN DEVAMI